türkiyenin ilk milli sözlüğü

2010-03-26 13:16:00
''Türkiye'nin ilk ve tek milli sözlüğü''


2009-07-09 14:15:13
 

google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);

''Türkiye'nin ilk ve tek milli sözlüğü'' sloganıyla yaklaşık olarak 2 ay kadar önce, amacı dünyadaki bütün Türklerin sesi olmak ve Türk milliyetçiliğinin davasının daha iyi anlaşılabilmesini sağlamak için Milli Sözlük kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.

Milli Sözlük, internet ortamındaki Türk milliyetçilerine ve milliyetçi düşünceye karşı yapılan her türlü iftiraya, hakarete karşı sert bir duruş sergileyerek cevap olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Vatanını, milletini, dinini, kısacası milli olan tüm değerleri yücelten ve bu kutsal değerlere yapılacak saldırılara en güzel şekilde cevap verebilecek bu platformun Türkiye'de bir ilk olması Milli Sözlük'ün önemini fazlasıyla arttırmaktadır.Bu özelliği ile diğer sözlükler arasından sıyrılarak amacı ve misyonu ile farkını göstermektedir.

Bu platformda yazarlar bilgi ve birikimlerini şahsa, topluluklara, siyasi düşünce ve fikirlere hakaret etmeden yapıcı eleştiriler getirerek, milliyetçi düşüncenin Türkleri birleştirici özelliğini güzel bir üslup kullanarak yazıya dökmektedirler. Burada önemli olan bağcıyı dövmek değil, üzüm yemek diyebileceğimiz güzel fikirlerin, konuların, sözlerin paylaşılmasıdır.
 
Yazılan her kelimenin, sözün ve fikrin dünyadaki tüm insanlar tarafından okunabilecek olması, Türk milliyetçilerinin davasının doğru anlaşılmasına vesile olacaktır.

Milli Sözlük, bu yüce davanın güçlü bir savunucusu olarak, üstlenmiş olduğu misyonun farkındadır. Sözlüğün sanal alemde zamanla daha da güçlenmesi ile birlikte, dünyadaki tüm Türklerin sesi olma amacı doğrultusunda emin adımlarla ilerleyeceğinden kimsenin kuşkusu olmasın. Milli değerleri korumak ve yüceltmek için şimdi yazar olma zamanıdır.

www.millisozluk

0
0
0
Yorum Yaz